Coaching

Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga osobie coachowanej szybciej rozwijać się i osiągać bardziej satysfakcjonujące wyniki. Jest skuteczną metodą wywoływania zmian w życiu zawodowym i prywatnym, jak również w zachowaniu, reagowaniu na rzeczywistość i jej postrzeganiu.

Celem coachingu jest zwiększenie efektywności działania, wzrost świadomości celów, pewność decyzji oraz bardziej świadome wykorzystanie swoich wrodzonych predyspozycji i nabytej wiedzy.

P_Pokrzywa-2.jpgPiotr Pokrzywa - coach firmy UBP Consulting

W swojej bogatej karierze zawodowej Piotr zarzadzał zarówno kilkunasto jak i kilkudziesiecio osobowymi zespołami pracownikow dzialu sprzedazy i marketingu. Jako dyrektor generalny jednej z największych na swiecie agencji sieciowych JWT (należącej do holdingu WPP) odpowiadal zarówno za wspolprace z newralgicznymi klientami agencji (m.in. PKN Orlen, Unilever i Kraft Jacobs) jak i za wyniki finansowe podległych mu struktur.

Jako dyrektor generalny SMB – największego w Polsce Stowarzyszenia w branży komunikacji marketingowej zrzeszającego blisko 100 firm, od sześciu lat wykorzystuje swoje doświadczenie w zakresie coachingu oraz konsultingu i doradztwa w zakresie marketingu i HR-u.

Zainteresowania:

Sport (Piotr jest członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy), historia wojskowości, literatura biznesowa.


Nasza oferta: