Nie próbujemy szukać.Znajdujemy talenty

Firma rekrutacyjna Warszawa - rekrutacja i selekcja pracowników, ocena kompetencji pracownika, outplacement

Prowadzona przez nas firma rekrutacyjna w Warszawie specjalizuje się w przeprowadzaniu skutecznych procesów zatrudnienia dla klienta z każdej branży. Świetnie orientujemy się na rynku pracy, śledzimy pojawiające się oferty i wyszukujemy kandydatów - specjalistów idealnych na stanowiska w wielu dziedzinach. Mamy również duże doświadczenie w zakresie doradztwa personalnego dla firm.

Nasza firma rekrutacyjna stosuje różne strategie działania, korzystając z nowoczesnych narzędzi oraz praktyki, jaką zdobyła do tej pory, realizując zlecenia dla pracodawców z terenu Warszawy oraz okolic. Trafność wyboru kandydatów zależy od wielu czynników, a zwłaszcza od metod, jakie wykorzystujemy w procesach rekrutacyjnych. Sprawdzamy nie tylko kompetencje przyszłych pracowników, ale i weryfikujemy ich pod kątem wymagań, jakie stawia nam klient.

Jesteśmy dla niego również wsparciem w doradztwie personalnym – zajmujemy się doborem właściwych ludzi na określone stanowiska. Specjaliści z naszej firmy rekrutacyjnej nie tylko potrafią słuchać, są świetnymi obserwatorami, ale mają także intuicję i umiejętności mediacyjne

Dzięki temu, że na co dzień i już od wielu lat przeprowadzamy procesy rekrutacyjne, dysponujemy bazą osób, które mogą stać się doskonałymi pracownikami w wielu branżach. Stawiamy na rzetelność oraz skuteczność w działaniu, chcąc w ten sposób odciążyć klienta, zmniejszyć koszty, jakie wiążą się z pozyskaniem specjalistów.

W ostatnim czasie rynek pracy zmienia się niezwykle dynamicznie, dlatego śledzenie pojawiających się na nim ofert to jeden z naszych priorytetów.

Propozycja firmy rekrutacyjnej obejmuje szeroki zakres wsparcia dla pracodawców, kandydatów na różne stanowiska oraz osób już zatrudnionych. Składa się na nią:

Jeśli takiej właśnie agencji szukasz i chcesz przeprowadzić profesjonalnie proces rekrutacji pracowników przy wsparciu specjalistów, zapraszamy do współpracy!

Oferty pracy
Nasze sukcesy
Firma Roku 2015

Nasza firma została wyróżniona Brązowym Orłem Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii "Usługi dla firm" w ogólnopolskim konkursie organozowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców. UBP Consulting jest jedyną firmą z branży doradztwa personalnego, która otrzymała ten zaszczytny tytuł. Było to możliwe jedynie dzięki ogromnemu zadowoleniu naszych Klientów z jakości naszej pracy.

Polish-Portuguese Chamber of Commerce

Nasza firma jest członkiem Polsko-Portugalskiej Izby Handlowej.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza

Nasza firma jest członkiem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej

Niderlandzko-Polska Izba Handlowa

Nasz firma jest członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej

Firma godna zaufania 2017

Certyfikat "Firma Godna Zaufania" przyznawany jest przedsiębiorcom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów

Firma Godna Zaufania

https://www.firmagodnazaufania.pl/company,56237,ubp-consulting-sp-z-o-o

Kontakt
Magdalena Lewandowska Konsultant ds. Rekrutacji
magda@ubpconsulting.pl
+48 536 968 815
Bartłomiej Piwnicki Dyrektor Zarządzający
bartek@ubpconsulting.pl
+48 603 910 920
Mateusz Korpała Konsultant ds. Rekrutacji
mateusz@ubpconsulting.pl
+48 511 271 730
Gabriela Ciąćka Specjalista ds. Rekrutacji
Monika Stępień Starszy specjalista ds. rekrutacji
monika@ubpconsulting.pl
+48 600 363 332
Gdzie się znajdujemy